• Неодамнешно
  • -30 %
Издржливи Кајак Кану Нерѓосувачки Челик 316 Джудже Мида Школка Wire Кабел Пропустливи Покритие за Надувување Рибарски Брод Морски Јахта Пристап

Издржливи Кајак Кану Нерѓосувачки Челик 316 Джудже Мида Школка Wire Кабел Пропустливи Покритие за Надувување Рибарски

DEN 87.00
DEN 124.32

Количина на стоки
Тековен


Опис :
- Не ' Рѓосувачки Челик Мида Школка Пропустливи
- Морски Одделение, Огледало Површина Полиран
- И УВ отпорни на временските и одлична за рутирање кабли, жица, итн.
- Димензија : прибл. 4 х 4.5 cm / 1.57 x 1.77 инчен
- Дупка со Дијаметар : прибл. 3мм / 0.12 инчен
- Боја : Сребрена
Пакетот Вклучува :
1 Парче Мида Школка Пропустливи
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Должина:
Dimension
Број На Модел На:
Джудже Мида Школка Wire Кабел Пропустливи
сертификација:
CE
Трупот Материјал:
Алуминиум
Отворено Активност:
Нуркачот
Капацитет (Личност):
Джудже Мида Школка Wire Кабел Пропустливи
Бренд Име:
MagiDeal

Најдобри понуди