• Неодамнешно
  • -49 %
Fdfklak Nightgown Nightdress Поставите Пролет Лето Долг Ракав на Жените Свила Облекување Наметки долна Облека Поставите Облека Bathrobe Жените SetsQ427

Fdfklak Nightgown Nightdress Поставите Пролет Лето Долг Ракав на Жените Свила Облекување Наметки долна Облека Поставите

DEN 968.00
DEN 1896.96

Количина на стоки
Тековен


Превозот :
1.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.добредојдовте на истрага нас.
Ние ги прифати малите на големо, добредојдени за да испратите e-mail на нас. така што можеме да направиме подобро. Превозот Време : 15-30 дена од воздух mail .
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа!
Внимание За Купувачот :
Ако не знаете како да избор на големината на, ве молиме слободно да се contect со мене, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2.
Повеќе услуга :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство.39 инчен,рачни мерења на локации,може да биде 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тоа висина укажуваат на тоа губење на должина на ракав слободни / / / / S / / / / M / 150-158cm 42. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена., Улица, Град, Регион и држава.5 kg / XL / 160-170cm 57. Примање на време = Обработка на време + Превозот време
2.
Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Обработка На Време : Околу 3-5 Дена
3.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3-10 работни дена од Express.
Напомена :
Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.
Fdfklak Nightgown Nightdress Поставите Пролет Лето Долг Ракав на Жените Свила Облекување Наметки долна Облека Поставите Облека Bathrobe Жените Sets Q427
1cm=0. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена
Гаранција и Гаранција :
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.5 kg / XXL / / / /
Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување на Плаќање :
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Купувачи се одговорни за враќање превозот. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро.
Внимание За Руски Пријатели :
1.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Ткаенина Тип:
Velour
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал Состав:
Faux Свила
Материјал:
Faux Свила,Полиестер
Бренд Име:
Fdfklak
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
Облека
Големина:
M,L,XL
боја:
розова,бела,морнарица

Најдобри понуди