• Неодамнешно
  • -66 %
Бренд Нови Свадба Невестата Деверуша Облека Сатен Rayon Bathrobe Nightgown За Жените Кимоно Sleepwear Цвет Плус Големина S-XXXL S02D

Бренд Нови Свадба Невестата Деверуша Облека Сатен Rayon Bathrobe Nightgown За Жените Кимоно Sleepwear Цвет Плус Големина

DEN 449.00
DEN 1320.00

Количина на стоки
Тековен

Ние не сме одговорни за царинските кои би можеле да бидат предизвикани многу ретко
Плаќање
Јас ја прифати Кредитна Картичка , Западот се Обединат, и Банкарски Трансфер на Пари плаќање начин.
Воздухот Пошта може да пристигне во 15-45 дена
EMS може да пристигне во 6-12 дена
DHL/UPS/ТНТ може да пристигне во 4-7 дена
Објектот Истакна : ве Молиме запомнете дека Ракување со времето на сите елементи како што е подолу :
Облека : 3 Работни Дена*
Ние брод item(s) по Ракување со времето база на плаќање е сосема чиста.
Размена и Политика на Враќање (35 Дена Гаранција за Враќање)
35 Дена Гаранција за Враќање услуги обезбедува тоа.
Материјал : Полиестер,Faux Свила
Големина : S M L XL XXL XXXL
14 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Трговија на големо и на Мало
Моден Кинеската женска Облека Кимоно Бања Gown Големина S M L XL XXL XXXL
(Жените Големината на Табелата )
Мерењата е за алишта, а не и за телото,
па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело.
Ракување и Превозот
Јас го обезбеди Воздух Mail & EMS / DHL / UPS / ТНТ , ќе ги објави на светот. Продавачот не е одговорен за Извозот на Даноци.
Купувачот мора да плати за враќање превозот, И стока мора да биде во оригинална состојба за препродажба!
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа. ви благодариме!
************************
Сите item(s) ќе ја одбележи како 'ДАР' со пониски производ вредност. Поштарина вклучува превозот надомест, складирање, пакување, материјали, трошоци за гориво, кутии, етикети и пакување на трошоците.
*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник. А Т или други Увозни Даноци, доколку тоа е потребно.
јас ќе се вратат сите пари или ќе испрати нов објект за да можете побрзо кога добив врати објектот. Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за вас лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од конкретна компанија. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V.
Ако сте на било кој начин незадоволни со нарачката,може да иницира врати во рок од 35 дена по приемот на нарачката. Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како што се царинската поштенски проверка.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Бренд Име:
NIUNIUSHOW
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
S02
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Сезоната:
Лето
Материјал:
Faux Свила,Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал Состав:
Rayon
Материјал:
Полиестер,Faux Свила
Боја:
розова,бела,црна,црвена,топла розова,сина,сина,небото сино,виолетова,злато,
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен ,
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди