• Неодамнешно
Жените Летни Пижами Поставите Круг Вратот без Ракави Pyjamas жените Rayon Свила Sleepwear Пижами Шорцеви Поставите Nightgown Homewear Femme

Жените Летни Пижами Поставите Круг Вратот без Ракави Pyjamas жените Rayon Свила Sleepwear Пижами Шорцеви Поставите Nightgown

DEN 417.12

Количина на стоки
Тековен


Големина На Врвот Должина Рамо Биста Шорцеви Должина Тежина За Референца
S 57cm 37cm 92cm 27cm 35-45kg
М 58cm 38cm 94cm 28cm 40-50kg
L 59cm 39cm 96cm 29cm 50-58kg
XL 60cm 40cm 100cm 30cm 58-65kg
Совети : Можна пристрасност поради прирачник за мерење на 1-3cm. ( Ова е Азија големина, ние ви препорачуваме да изберете поголема големина! Ви благодариме.)

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер,Rayon
Должина:
Shorts
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
dya222
Јака:
Околу Врат

Најдобри понуди