• Неодамнешно
  • -54 %
Најпродаван Сина женска Облека Bathgown Краток Sleepwear Rayou Бања Gown Nightgown Pijama Mujer Големина M L XL XXL Y8442

Најпродаван Сина женска Облека Bathgown Краток Sleepwear Rayou Бања Gown Nightgown Pijama Mujer Големина M L XL XXL Y8442

DEN 353.00
DEN 768.00

Количина на стоки
Тековен


Ние брод item(s) по Ракување со времето база на плаќање е сосема чиста.
Ако сте на било кој начин незадоволни со нарачката,може да иницира врати во рок од 35 дена по приемот на нарачката. може да мало боја разлика според вашиот монитор settings
2.
Плаќање
јас ја прифати Кредитна Картичка , Западот се Обединат, и Банкарски Трансфер на Пари плаќање начин. Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, како што се царинската поштенски проверка.
Купувачот мора да плати за враќање превозот, И стока мора да биде во оригинална состојба за препродажба!
Повратни информации ако такса има било каков проблем, кога ќе добиете предмети , ве молиме да не остави негативни повратни информации или неутрална реакција , бидејќи не може да се решавање на секој проблем за вас , можете да ме контактирате прво , па јас може да го знам и решавање на проблем за вас , јас сум исправен продавачот , само сакам моето сите клиент е задоволителен за цел од мене , ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 е во детални продавачот извештаи за мене , ви благодарам многу!
.
Опис на објектот :
Материјал : Faux Свила , Rayou
Големина : M L XL XXL
Боја : Црна , Темноцрвена , Камила , Морнарско Сина ,
4 Боја на вашиот избор (Како на сликата покажува)
100% Сосема Нов
Напомена :
1. и ЕМС / DHL / UPS / ТНТ / Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во рок од 5-12 работни дена, но ќе треба да плати објект превозот цена. Сите item(s) ќе ја одбележи како 'ДАР' со пониски производ вредност. А Т или други Увозни Даноци, доколку тоа е потребно. Ве молиме запомнете дека Ракување со времето на сите елементи како што е подолу : 3 работни Дена. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V. Продавачот не е одговорен за Извоз Даноци
4 .
*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник.
Превозот Време за Бесплатен Превозот ќе биде испорачуван кина пост/хонг конг пост Воздух Mail, Воздух Пошта може да пристигне во 15-45 дена .
Размена и Политика на Враќање (35 Дена Гаранција за Враќање)
35 Дена Гаранција за Враќање услуги обезбедува тоа. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник measuremen
Новина Кинеската женска Облека Бања Gown Sleepwear Nighrgown Цвет Големина M L XL XXL
Облека Големина на Табелата 1inch=2.54 см Големина Врвот големина Панталони големина Биста Должина Половината Должина M 84 см 50cm 56-98 cm 22cm L 88 cm 51cm 58-102 cm 24cm XL 92 см 52cm 60-106 cm 26cm XXL 96 см 53cm 62-110 cm 28cm Мерење имаат 1-2 cm грешка, ве молиме да се разбере!
-
Објектот Истакна :
1 .

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
QIANTANG
Должина:
Shorts
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
V Деколте
Материјал Состав:
Faux Свила , Rayou
Материјал:
Rayon
Број На Модел На:
TZ012
боја:
Црна , Црвена ,Сина , Камила
Големина:
M L XL XXL
Материјал:
Faux Свила , Rayou
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен ,

Најдобри понуди