• Неодамнешно
  • -52 %
Памук и лен пижами жените лето дами nightwear sleepwear поставите повик плус големина pijama домот pajama XL XXL 3XL 4XL

Памук и лен пижами жените лето дами nightwear sleepwear поставите повик плус големина pijama домот pajama XL XXL 3XL

DEN 405.00
DEN 843.84

Количина на стоки
Тековен

ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена. Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. 3-10 работни дена од Express. Обработка на Време : Околу 1-3 дневна 3. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа!
. Контакт Со Нас На : 1., Улица, Град, Регион и држава.
Памук и лен пижами жените лето дами nightwear sleepwear поставите повик плус големина pijama домот pajama XL XXL 3 XL 4 XL A932

прирачник за мерење,постојат можеби имаат 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тежината укажуваат на тоа висина рамо слободни / / / / S / / / / У / / / / L / / / / XL / 40-50 kg / / XXL / 50-60 кг / / XXXL / 60-70 kg / / 4 XL / 70-80 kg / /
Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Внимание За Руски Пријатели : 1. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена! Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Напомена : Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Купувачи се одговорни за враќање превозот. Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба, добредојдени да пратите e-mail на нас.добредојдовте на истрага ни Повеќе служба : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство.

Други карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Материјал:
Лен,Ацетат,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Околу Врат
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
пижами сет
Должина:
Calf-Length Pants
Материјал Состав:
95% памук, лен
Бренд Име:
Fdfklak
боја:
кралска сина, розова, црвена лубеница, се зголеми црвена, зелена
Големина:
XL, XXL, 3XL, 4XL

Најдобри понуди