• Неодамнешно
Згусне Корални фланелен боксери Бања Облека Зима Секојдневен Долго Бањарки Мажите Sleepwear Облека

Згусне Корални фланелен боксери Бања Облека Зима Секојдневен Долго Бањарки Мажите Sleepwear Облека

DEN 2496.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
1
Број На Модел На:
128
Sleeve Стил:
2
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди