• Неодамнешно
  • -11 %
Чипка Облека Долга Облека Дама Бела Чипка Везови Облека и се Лизга Две Парчиња Облека За Жени Sleepwear Невестата

Чипка Облека Долга Облека Дама Бела Чипка Везови Облека и се Лизга Две Парчиња Облека За Жени Sleepwear Невестата

DEN 3588.00
DEN 4032.00

Количина на стоки
Тековен


ГОЛЕМИНА
ОБЛЕКА S Должина 118cm, Биста 88cm, Ракав Должина 56cm M Должина 121cm, Биста 92cm, Ракав Должина 57cm L Должина 124cm, Биста 96cm, Ракав Должина 58cm ВНАТРЕШЕН S Должина од 110cm, Половината 69cm M Должина 113cm, Половината 72cm L Должина 116cm, Половината 75см
Ali Express како да плаќање, pls кликнете на линкот како што е подолу. http : //www.aliexpress.com/help/home.html?spm=2114.11010108.0.17.2b OB24#center
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас. Ние веруваме дека преку комуникација ние ќе ви даде целосен одговор. PS : Понекогаш ние се зафатени, па одговор полека. Но, кога ќе имаат слободно време, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
За превозот
Горенаведените податоци е само за референца. Понекогаш транспорт брзина може да биде побавно во зафатени сезона. Ова е нормален феномен. Меѓународната логистика брзина е под влијание на многу фактори. На пример : Времето, Царинските, Одмор, поштата преоптоварување така натаму. За големината, Ако не знаат како да се избере соодветна големина,што може да се измери на вашето тело или сличен стил на облека според големината информации како референца. Вообичаено е дозволиво разликата во големината на околу 0.5-2cm во мерењето. За боја вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. За даноци на Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок помалку или слободен при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ако треба да се користи вистински вредност, или било која друга барање, ве молиме запишете ги информациите за Белешки кога ќе Заврши цел. За нас
(Ако сакате да трговија на големо нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да работат со вас.)

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
17269
Материјал:
Памук,Полиестер
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Половина
Бренд Име:
ВИСОЧЕСТВО МЕСЕЧИНАТА

Најдобри понуди