• Неодамнешно
  • -30 %
Бренд Нови Долга Облека Сатен Rayon Bathrobe Топла Продажба Жените Кимоно Sleepwear Nightwear Деверуша Невестата Свадбена Облека, Бањарки

Бренд Нови Долга Облека Сатен Rayon Bathrobe Топла Продажба Жените Кимоно Sleepwear Nightwear Деверуша Невестата Свадбена

DEN 526.00
DEN 751.68

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[custom]-[8888] Повеќе Информации
Материјал : Сатен Rayon Големина : M L XL XXL 3 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема Нов[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
YZYOUTHZING
Ткаенина Тип:
Сатенски
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Шаблон Тип:
Печати
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Пролет
Материјал Состав:
Faux Свила
Број На Модел На:
WMHQ053
Материјал:
Полиестер,Rayon,Faux Свила
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Фустани Должина:
Мини
Материјал:
Сатенски Rayon
Големина:
M L Xl Xxl
Стил:
Облека Gown

Најдобри понуди