• Неодамнешно
  • -45 %
SSH0127 Пролет, Есен Мажите Бањарки Змеј Печатени Машки Пижами Целосна Ракави Nightwear Sleepwear Сатен Свила Кимоно Облека Pyjama

SSH0127 Пролет, Есен Мажите Бањарки Змеј Печатени Машки Пижами Целосна Ракави Nightwear Sleepwear Сатен Свила Кимоно

DEN 879.00
DEN 1598.40

Количина на стоки
Тековен


Висок Квалитет На Mens Бањарки
Купи 2 парчиња, се 5% попуст директно
Подолу е Азија Големина, pls изберете поголема големина, како според вашите потреби
* Опис на производот
1. Материјал : rayon свила
2. Функција : свилен & мека
3. Еластичност : никој
4. Сезона : пролет/есен
* Производ слики
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како да се track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи . Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина . Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Големина:
L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Облека
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
SSH0127
Материјал:
Полиестер,Spandex,Rayon
Бренд Име:
Aerlxemrbrae
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенина Тип:
Сатенски
карактеристики:
ноќ се облекуваат
Карактер:
sleepwear
Функција:
Nightgown
специјалност:
pijama
Особеност:
ноќта gown
Карактеристично:
Nightwear
Technic :
pyjamas мажи
Процесот:
мажите sleepwear
Тип:
долго nightgown
Стил:
мажите nightwear

Најдобри понуди