• Неодамнешно
  • -40 %
Freshing Лето Печатење Мода Жените Пижами Rayon Секси Pijama Долг Ракав Панталони Две Хартија Одговараат На

Freshing Лето Печатење Мода Жените Пижами Rayon Секси Pijama Долг Ракав Панталони Две Хартија Одговараат На

DEN 816.00
DEN 1359.36

Количина на стоки
Тековен


Големина : M-L-XL
М : погоден за помалку од 53kg
L : погоден за помалку од 58kg
XL : погоден за помалку од 65kg

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Материјал Состав:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Freshing Лето
Должина:
Full Length
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
FS18155A
Материјал:
Rayon
Шаблон Тип:
Флорални
Сезоната:
Пролет

Најдобри понуди