• Неодамнешно
  • -25 %
Елемент Опрема Молчи Имајќи Клипот Цилиндар на Главата за Airsoft AEG Верзија 2/3 Вер.2/3 АК М4 М16. MP5 G3 M249 Менувачи IN0809

Елемент Опрема Молчи Имајќи Клипот Цилиндар на Главата за Airsoft AEG Верзија 2/3 Вер.2/3 АК М4 М16. MP5 G3 M249 Менувачи

DEN 734.00
DEN 978.24

Количина на стоки
Тековен

Елемент Опрема Молчи Имајќи Клипот Цилиндар на Главата за Airsoft AEG Верзија 2/3 Вер.2/3 АК М4 М16. MP5 G3 M249 Менувачи IN0809
Суштински дел за надградба на вашиот Airsoft Електричен Пиштол AEG НА браник-гума е инсталиран во двете цилиндар на главата & клипот главата на овој сет Понуди крајната noiselessness и да ја задржите од откриен за време на skirmish Топката Имајќи Клипот Главата апсорбира најголем дел од напнатост, од изворот На брзо главата движење понудат постојана муцката брзина се Препорачува да се користи заедно со Надградба на Пролет
За нас :

Други карактеристики

Бренд Име:
елемент опрема
Број На Модел На:
IN0809
Тип:
/
Точка име :
МОЛЧИ ГЛАВАТА ВО СОБАТА
Одговара:
ЗА ВЕР.II
Материјал:
Најлон пластични&Бакар
Тежина:
50g

Најдобри понуди