• Неодамнешно
Цел за Airgun Доведе Пелети Пиштол Воздушна Пушка Airsoft Макбаскет

Цел за Airgun Доведе Пелети Пиштол Воздушна Пушка Airsoft Макбаскет

DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен

Оваа цел е дизајниран за airgun снимање цел. Погоден за .177 и .22 airgun воздушна пушка доведе пелети пиштол снимање. Пукање во цели на пониска позиција, тие ќе флип и да стане невидлив. Снимање на врвот цел да ги ресетирате. Ќе можат да изберат еден од 5-плоча, 7 плоча или 9-плоча цели. Целна плоча дебелина : 2,5 mm Големина(Висина * Широчина во СМ) 5-плоча : 34x26 7-плоча : 34x38 9-плоча : 34x50 Ако се игра оваа целна со твоите макбаскет бб пиштол, може да веројатно не се во можност флип до цели како вашиот бб пиштол не е доволно силна. Само што може да се наслика цели на бојата на вашиот 'муниција'.

Други карактеристики

Тип:
целна
Број На Модел На:
1143-2.5/1174/1163
Бренд Име:
TARGETHOUSE

Најдобри понуди