• Неодамнешно
Макбаскет PCP Airsoft HPA Резервоарот Регулатор на Главата Печат Полиуретан Oring 20/50pcs бесплатен превозот

Макбаскет PCP Airsoft HPA Резервоарот Регулатор на Главата Печат Полиуретан Oring 20/50pcs бесплатен превозот

DEN 297.60

Количина на стоки
Тековен


Ве молиме проверете со сопствени канцеларијата на вашата земја, за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Внимание :
Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена, овој задолжен се купувачот одговорност.
БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd :
Здраво пријател, нашата фабрика, БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd, има 8 години во макбаскет област, како ОЕМ за неколку познати макбаскет опрема брендови и, исто така, ODM како нашите сопствени брендови, квалитетот ќе се спроведат во исто како и вие се купи на вашиот локалните пазари. Исто така, можете да контактирате со нас за промет на големо детали, сме толку сигурни дека ќе може да се добие конкурентна цена.
Ако пратката е одложен од пост, ние ќе ви помогнат да дознаете причината со цел да се побрза испорака, но тоа не е наша грешка да се дава негативни повратни информации, ве молиме имајте на ум дека прифаќаме само позитивни повратни информации ако испорака период од наша страна и квалитет се и парична казна.8 mm
Пакетот вклучува : 20pcs/50pcs
Цврстина 90 Duro
Испорака :
Општо земено, ние испрати наредби од страна на Кина Пост Воздух Mail, и вие исто така може да го промени ЕМС или DHL на некои земји.
Вашето разбирање е наша моќ за да се направи оваа продавница со добра услуга и добри производи.
Испорака период : Хонгконг пост воздух mail потреба за 10-21 работни дена; ЕМС треба за 7-15 дена; DHL треба 3-5 дена.
Сите парцели, може да се следи, ќе се најде на следење на број на вашата нарачка.
Контакт со нас на :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на линија или остави порака, ќе добиете одговор во рок од 24 часа.
Опис на производот :
Макбаскет PCP Airsoft HPA Резервоарот Регулаторот Клипот Печат Полиуретан Oring 20/50pcs
Макбаскет airsoft регулатор на главата oring
Направен од висок квалитет на полиуретан
Големина : Внатре дијаметар 14mm*жица со дијаметар од 1. Можете да контактирате со нас во секое време за повеќе detalis. Било qeustions за превозот цена, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние ќе се обезбеди техничка поддршка во секое време, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
Ако ви се допаѓа производот, исто така, може да се врати или размена во рок од 3 дена, но ќе ја плати превозот цена. Ние ќе ги испратите сите стоки како подарок и го пријават во ниска вредност.
Политика на враќање и Услуга :
Ако објектот е неисправен или не одговара на нашиот опис, ние и ветуваме ние ќе се врати уплатата или испраќање на нови една за вас, ве молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе го добие тоа.

Други карактеристики

Бренд Име:
БОЖО
Број На Модел На:
Универзална
Тип:
За воздушна контрола
боја:
Жолта
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Количина:
20/50pcs
Материјал:
Полиуретански
is_customized:
Yes
Големина:

Најдобри понуди