• Неодамнешно
  • -40 %
Alconstar- 21 24 26 28 30 32 34mm Carburator KOSO KEIHIN PWK ОКО Мотоцикл Carburador Користи 2T 4T Скутер Мотокрос Трки АТВ

Alconstar- 21 24 26 28 30 32 34mm Carburator KOSO KEIHIN PWK ОКО Мотоцикл Carburador Користи 2T 4T Скутер Мотокрос Трки

DEN 547.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Тековен


Сега нашите акции carburetor големина имаат 21mm, 24mm,26mm,28mm, 30мм, 32-милиметри, 34mm со енергија авион,
21mm се производство.
одговара за 2 T или 4 Т 50cc да 1000cc мотор, 1 ,2 и 4 цилиндричен мотор се универзални.
Answer : ___________________________ Note :
21mm одговара на 50cc да 100cc мотор
24mm одговара на 50cc да 100cc мотор
26mm одговара на 75cc да 125cc мотор
28mm одговара на 75cc да 125cc мотор
30мм одговара на 100cc да 150cc мотор
32-милиметри одговара на 125cc да 200cc мотор
34mm одговара на 125cc да 250cc мотор
кога цел ,можете да ја проверите вашата оригинална хидрати, купи иста или +/- 50cc големината ,ќе се спаси бензин
и qulick трки се кандидира.
Производителот : ZSDTRP
Направи : Универзална
Модел : За Сите Модели
Година : Сите Години
Стил : Рамни Слајд TM Серија Carburetor
Боја : Природна Боја

Оваа carburetor модел точка:
1.Universaly измени
2.Брзо се забрза
3.Штеди гориво
4.Најдобра продажба на услуги
Кога цел, можете да избор што големината и телото зборот име што треба, ви Благодариме!
Ова е carburetor carburador шоу.

Други карактеристики

боја:
28mm Keih, 30мм Keih, 32-милиметри Keih, 34mm Keih, 28mm ко, 30мм ко, 32-милиметри ко, 34mm ко, 21mm ZSDTRP, 24mm ZSDTRP, 26mm ZSDTRP, 28mm ZSDTRP, 30мм ZSDTRP, 32-милиметри ZSDTRP, 34mm ZSDTRP, 28mm око, 30мм око, 32-милиметри око, око 34mm
Бренд Име:
ZSDTRP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
8cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
Keihin Koso Zsdtrp око carburador
Специјални Функции:
со моќ авион
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Тежина:
0.58kg
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Висина:
13cm
Акции Големина:
21,24,26,28,30,32,34 mm
Се користи во:
50cc - 300cc мотор
одговара на:
2 Т или 4 Т мотор
Универзална:
мотор,мопед,АТВ,UTV
Со тело збор:
Yes

Најдобри понуди