• Неодамнешно
beler Нови 1pc Carburetor Хидрати Обнова Поправка Комплет Хидрати Обнова Поставува HC3099CK одговара за Јамаха Grizzly 660 2002 2003 2004 2005

beler Нови 1pc Carburetor Хидрати Обнова Поправка Комплет Хидрати Обнова Поставува HC3099CK одговара за Јамаха Grizzly

DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен

Carburetor Хидрати Обнова Поправка Комплет одговара за Јамаха Grizzly 660 2002-2005 HC3099 CK
Состојба : 100% нови Боја : Злато & Црно-Сребрен Материјал : Метал & Гума & Пластични Производителот Дел Број : HC3099 CK Објект се вклучени : 1 x carburetor поправка комплет 20 компјутери Компатибилен Со : одговара за Јамаха Grizzly 660 2002-2005
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршено одговара на оригиналот.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Други карактеристики

Бренд Име:
beler
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
-
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
57g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Метал & Гума & Пластика
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
Материјал:
Метал & Гума & Пластика
боја:
Злато & Black & Сребро.
Производителот Дел Број:
HC3099CK
одговара 1:
за Јамаха Grizzly 660 2002 2003 2004 2005

Најдобри понуди