• Неодамнешно
  • -0 %
2018 Xiaomi ZSH Polyegiene Antibacterical Крпа Млади Серија Памук, 5 Бои Високо Абсорбента Бања Лице Рака Крпа

2018 Xiaomi ZSH Polyegiene Antibacterical Крпа Млади Серија Памук, 5 Бои Високо Абсорбента Бања Лице Рака Крпа

DEN 478.00
DEN 478.08

Количина на стоки
Тековен

Опис На Производот
Оригиналниот Xiaomi ZSH Polyegiene Antibacterical Крпа Млади Серија 100% Памук, 5 Бои
Многу Абсорбента Бања Лице Рака Крпа
Бренд : Xiaomi ZSH
Боја : Бела, Сина,Зелена,портокалова,виолетова
Она што е во кутијата?
Xiaomi ZSH Facecloth Пешкир x 1(29.9x13.3 инчи )

Други карактеристики

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
жиро:
xiaomi smart home
Карактеристики:
Блескави,Магнетни
Скала:
1
максимална брзина:
Xiaomi ZSH
Бренд Име:
xiaomi
Број На Модел На:
2018 xiaomi zsh Крпа
Контрола На Канали:
2 канали

Најдобри понуди