• Неодамнешно
  • -5 %
До 2015 латекс гумени големи анти плукаат топката маска устата замолчени латекс гумени големи болест устата plug устата опрема ропство секс играчка

До 2015 латекс гумени големи анти плукаат топката маска устата замолчени латекс гумени големи болест устата plug устата

DEN 1003.00
DEN 1055.52

Количина на стоки
Тековен


Materical : природни емулзија материјални, не-токсични.
Појас materical е за високо-одделение ПВЦ
боја црна
DCS : устата plug
Производ карактеристики
Природните емулзија материјални, не-токсични. Лента за високо-одделение ПВЦ, мека и силна. Појас тока за заклучување тока, може да катанец за заклучување. (производот, цената не вклучува месинг заклучување)
[size] пакет, гумени модел, но може да се мали, укажуваат на тоа гумени три или четири.
[употреба] со гумени приклучоци во вашиот љубовник уста заострените, потоа полека надувување, таа/тој може само да зјапа и нервоза поставен очи, со очите, неговиот израз на лицето сите нејзиното/неговото срце чувство!
материјал
природен латекс + ПВЦ високо-одделение кожа
сите стоки чување на тајна пакување
ако ви треба трговија на големо цена ,
ве молиме контактирајте со нас
голема цел е голем попуст на секое прашање pls контактирајте ме, јас ќе ви одговори најбрзо!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Бренд Име:
ZOOZSEX
Материјал:
на високо-одделение ПВЦ
Број На Модел На:
Никој
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
one size
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди