• Неодамнешно
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Мало Plug Машки Звучи Dilator Пенисот Plug Секс Играчки F60

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Мало Plug Машки Звучи Dilator Пенисот Plug Секс Играчки F60

DEN 204.00

Количина на стоки
Тековен


Вистински 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Мало Plug Машки Звучи Dilator Пенисот Plug Секс Играчки
Материјал : нерѓосувачки челик
Тежина : околу 37g
со две гумени прстен (25мм/30мм)
Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Катетери & Sounds
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
EST Детелина
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
F60
категорија:
Мало Замолчени Stimulator
Use1:
мало dilators
Use2:
Секс Производ за Неколку
Use3:
Возрасни Игри
Одговара Луѓе:
за мажите
Колет:
Безбедно и Приватно Пакет

Најдобри понуди