• Неодамнешно
Медицински Тематските Играчки Електричен Шок Пулсот Оригинален Климакс За Машки Мастурбацијата Пенисот Физиотерапија Прстени 4 Парчиња Електро Секс

Медицински Тематските Играчки Електричен Шок Пулсот Оригинален Климакс За Машки Мастурбацијата Пенисот Физиотерапија

DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


4 парчиња

Други карактеристики

Тип На Објект:
Медицински Тематските Играчки
Материјал:
Силика Гел
Непристојни Слика:
No
Големина:
4 pieces
Број На Модел На:
ccccvvvv
Сексуално Сугестивна:
No
Дали увозот:
No
Стоковните бар кодот:
XY015518
Рок На Траење:
5 години
Материјал:
Силика Гел
Потекло:
Ningbo
Статија број:
XY015518
боја:
Црна
Функционирањето и користење:
Возрасни играчка додатоци
Спецификации:
1 сет од 4 прстени

Најдобри понуди