• Неодамнешно
  • -45 %
Мажи Жени Готвач Услуга Workwear Долг Ракав Готвач Униформа Храна Готвење Облека Хотел Ресторан Кујна Готви Униформи

Мажи Жени Готвач Услуга Workwear Долг Ракав Готвач Униформа Храна Готвење Облека Хотел Ресторан Кујна Готви Униформи

DEN 1032.00
DEN 1876.32

Количина на стоки
Тековен


вклучува : јакна
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Предлагам Висина
Предлагам Половината
Предлагам Тежина
М
160-173
70-76
50-65 kg
L
165-180
76-83
62-72 kg
XL
170-183
83-90
70-85 kg
XXL
172-188
90-100
82-100 kg
XXXL
175-190
100-110
95-110 kg
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Ткаенина Тип:
Worsted
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
A1277
Пол:
Мажи
Категорија На Производ:
Overcoat
Боја:
бела, црна, вино црвено
Големина:
m,l,xl,2xl,3xl
Важат за:
се готви
Пол:
Машки/Женски
Возраст Заградата:
Возрасни
Погоден за индустрија:
Ресторан Teahouse
Сезоната:
Есен

Најдобри понуди