• Неодамнешно
  • -30 %
Готвач работа панталони црни еластичен појас хотел ресторан есен зима мажите тенок одговара опуштено готвач панталони

Готвач работа панталони црни еластичен појас хотел ресторан есен зима мажите тенок одговара опуштено готвач панталони

DEN 681.00
DEN 972.48

Количина на стоки
Тековен


Нови modelschef униформа за Панталоните готвач панталони хотел готви услуга келнер панталони се Готви панталони работа панталони хотел ресторан униформи Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Препорачува висина препорачува тежина cm к ' g M 160-165 50-60 L 165-170 60-70 XL 170-175 70-80 2 XL 175-180 75-80 3 XL 180-185 83-95 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Bottoms
Број На Модел На:
AL22
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Употреба:
Службата За Храна

Најдобри понуди