• Неодамнешно
  • -15 %
Linhuipad Бесплатен превозот од пост 2 парчиња/многу економичен Моно Кука Слушалки

Linhuipad Бесплатен превозот од пост 2 парчиња/многу економичен Моно Кука Слушалки

DEN 530.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


Гломазна користи во фитнес центри, бањи, спортски сали, образовни употреба, болници, авиокомпании, затвори, компјутерски лаборатории,
хотели, моторни тренери, библиотеки, изнајмување на автомобили, возови, автобуси, музеи , стоматолози , promos и повеќе.

Други карактеристики

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,За Рутински Канцелариска Работа,Обични Слушалки,Поништување Бучава,Преносни
Поддршка СТАН:
No
Чувствителност:
95±3dB
Активен Бучава Отказ:
No
Конектори:
3.5 mm
Поддршка Apt-x:
No
Бренд Име:
Linhuipad
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Со Микрофон:
No
Линија Должина:
1.1 m
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Безжичен:
No
Број На Модел На:
SL-0010
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Приклучок Тип:
L Виткање
комуникација:
Жичен
Отпорот:
32Ω
Времето на пазарот:
Јули-14
is_customized:
Yes
Времето на пазарот:
До 2015
Пакет:
Yes
Употреба:
компјутер
Конектори:
3.5 mm
Безжичен:
No
Со Микрофон:
No

Најдобри понуди