• Неодамнешно
  • -14 %
Linhuipad 3,5 мм евтини слушалка слушалки 10pcs/многу бесплатен превозот Преку Пост

Linhuipad 3,5 мм евтини слушалка слушалки 10pcs/многу бесплатен превозот Преку Пост

DEN 1858.00
DEN 2160.00

Количина на стоки
Тековен


3.5 mm ниски трошоци за депонирање слушалки , широко се користи во болница ,фитнес центар,библиотека ,итн . 10pcs/многу Бесплатен превозот од пост .

Други карактеристики

Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
2016 година
Активен Бучава Отказ:
No
Стил:
Headband
Безжичен:
No
Бренд Име:
Linhuipad
Поддршка Apt-x:
No
Vocalism Принцип:
Балансирана Арматура
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Зачестеност Одговор Опсег:
8-25000Hz
Контрола На Јачина На Звук:
No
Конектори:
Никој
Водоотпорен:
No
Линија Должина:
1.2 m
Број На Модел На:
АХ-84
комуникација:
Жичен
Со Микрофон:
No
Функција:
Заеднички Приклучок За Слушалки
Чувствителност:
121dB
Отпорот:
32Ω
Контрола На Копчето:
No
Приклучок Тип:
Линија Тип
Боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Времето на пазарот:
Јули-14
Пакет:
Yes
Употреба:
Преносни Медија Плеер
Конектори:
3.5 mm
Безжичен:
No
Со Микрофон:
No

Најдобри понуди