• Неодамнешно
Нови DAONO K36 Стерео Безжична Bluetooth Слушалки Повици Потсетам Вибрации Носат Клип Возачот Auriculares Слушалка за Телефонот

Нови DAONO K36 Стерео Безжична Bluetooth Слушалки Повици Потсетам Вибрации Носат Клип Возачот Auriculares Слушалка за

DEN 766.08

Количина на стоки
Тековен

Нови DAONO Стерео Безжична Bluetooth Слушалки Повици Потсетам Вибрации Носат Клип Возачот Auriculares Слушалка за Телефонот

Други карактеристики

Функција:
за Мобилен Телефон
Чувствителност:
123dB
Поддршка СТАН:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Линија Должина:
Никој
Активен Бучава Отказ:
No
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Приклучок Тип:
USB
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
Daono
Отпорот:
16Ω
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Конектори:
USB
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Број На Модел На:
k36
Стил:
Во Уво
Безжична Тип:
Bluetooth

Најдобри понуди