• Неодамнешно
  • -38 %
Handsfree Бизнис Bluetooth Слушалки Со Микрофон Гласовна Контрола Безжична Слушалка Со Bluetooth Слушалки За Возење Поништување Бучава

Handsfree Бизнис Bluetooth Слушалки Со Микрофон Гласовна Контрола Безжична Слушалка Со Bluetooth Слушалки За Возење Поништување

DEN 476.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен

Handsfree Бизнис Bluetooth Слушалки Со Микрофон Гласовна Контрола Безжична Слушалка со Bluetooth Слушалки За Возење Бучава Поништување Карактеристики : - Caller ID Извештај : Најавам Доаѓањето Повикувачот Телефонски Број, Паузирате Музиката за Дојдовни Повици. - Препознавање на глас : управу. со Повици Handsfree Без Притискање на Копчиња Преку Препознавање на Глас Технологија,Само да се Каже "Да" за да Одговорите или да Каже "Не" да се Одбие повик. - Бучава Поништување на Технологија : Тројно Микрофон Технологија Откаже Позадина и Правец на Бучава Кога во Народот. - Sweatproof Технологија : Штити Овој Bluetooth Слушалки од Пот, и Кафе Spills па Може да се Носат за Слушалки за во Канцеларија или во Салата. - 180°прилагодливи Уво-одговара дизајн ви овозможува да се прилагоди на агол за да одговара на вашиот десно или лево уво. - Вие исто така може да се движи бум микрофон нагоре и надолу,ова го прават тоа многу лесно за луѓето да кажам, ако сте на телефонски повик или не. - Подобрување на капацитетот на батеријата обезбеди најдолг користење на времето(кога целосно наполнета),тоа покажува батеријата метар на вашиот smartphone,ве потсетам за брзо полнење за следниот пат : време на Мирување : 11 дена Зборувајќи време : 8 Hourss Музика Играње Време : 6-8 Часа, Време на Полнење : Пакување листа : 1 * Bluetooth слушалки 1 * Копија слушалка 1 * полнење преку USB кабел 1 * упатство за Корисникот 1* торбичката

Други карактеристики

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,HiFi Слушалки,За iPod
Поддршка СТАН:
No
Линија Должина:
Никој
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Чувствителност:
123dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Приклучок Тип:
USB
Активен Бучава Отказ:
Yes
Број На Модел На:
V9
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
Daono
Отпорот:
16Ω
Конектори:
USB
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Стил:
уво кука
Безжична Тип:
Bluetooth

Најдобри понуди