• Неодамнешно
  • -13 %
Безжична Bluetooth Слушалки Јака Клип Спорт Слушалка Со Микрофон Музика Стерео Мини Преносни Гарнитури Клип Handsfree Слушалка

Безжична Bluetooth Слушалки Јака Клип Спорт Слушалка Со Микрофон Музика Стерео Мини Преносни Гарнитури Клип Handsfree

DEN 245.00
DEN 281.28

Количина на стоки
Тековен


Безжична Bluetooth Слушалки Јака Клип Спорт Слушалка Со Микрофон Музика Стерео Мини Преносни Гарнитури Клип Handsfree Слушалка
Безжична Слушалка Спецификација :
Име На Модел : Стерео Јака Клип Безжични Слушалки Со Микрофон
Компатибилност Уреди : За Samsung Xiaomi HTC, LG, Sony i Phone Таблета Лаптоп КОМПЈУТЕР
Слушалки Карактеристики : Bluetooth, За Безжични, Микрофон, Слушалки За Во Кола
Bluetooth Верзија : V4.1
Фреквентен Опсег : 2.402 ghz - 2.480 - ghz
Работното растојание : 10m
Пакетот вклучува :
1*Bluetooth Слушалки
1*Полнење линија
1*Earbud
1*Упатство

Други карактеристики

комуникација:
Безжичната
Конектори:
USB
Безжична Тип:
Bluetooth
Vocalism Принцип:
Динамичен
Бренд Име:
ECOMEE
Стил:
Neckband
Контрола На Копчето:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Функција:
Заеднички Приклучок За Слушалки,Мобилен Телефон,Спорт
Приклучок Тип:
Безжичната
Чувствителност:
122dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-2000Hz
Линија Должина:
Никој
Отпорот:
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
безжична bluetooth слушалки
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Поддршка СТАН:
No
Безжичен:
Yes
Со Микрофон:
Yes

Најдобри понуди