• Неодамнешно
  • -34 %
BBGear Мини Bluetooth Слушалки w/ Handsfree MP3 Плеер Безжична Стерео Спортски Слушалки Поддршка ТФ/SD Картичка FM Headband Слушалки

BBGear Мини Bluetooth Слушалки w/ Handsfree MP3 Плеер Безжична Стерео Спортски Слушалки Поддршка ТФ/SD Картичка FM Headband

DEN 355.00
DEN 537.12

Количина на стоки
Тековен


Мини Bluetooth Слушалки w/ Handsfree MP3 Плеер Безжична Стерео Спортски Слушалки Поддршка ТФ/SD Картичка FM Headband Слушалки Мини 503 Bluetooth Спортски Слушалки доаѓа со подобрен sweatproof дизајн, совршена за трчање, џогирање, возење велосипед, итн. Згора на тоа, тој има мека перница на уво на уво-влошки, ергономски дизајниран headband, и лесен дизајн го прави удобно за долго време се носат.
спецификации
Компатибилен со : Bluetooth уред
Компатибилен картички : ТФ/micro SD картичка
Радио функција : FM
Компатибилен датотеки : MP3, WMA
Компатибилни системи : Windows98/2000/XP
USB Интерфејс : High Speed USB 2.0
Полнење напојување : компјутерска USB порта DC 5 V; DC 5 C (500m A) патнички полначот; DC 5 V (500m A) Автомобил Полнач
Батерија : DC 3.7 V
Континуираното работно време : околу 5 часа
Време на полнење : околу 2-3 часа
Зачестеност одговор : 20 Hz-20 KHz
Јачината на сигналот на бучава сооднос : > 85db
Боја : Црна/Сребрена/Gold/Бело/Црвено/Сино
карактеристики
Подобрена sweatproof дизајн, совршена за трчање, џогирање, возење велосипед, итн.
Удобно Носење : Мека перница на уво на уво-влошки, ергономски дизајниран headband, и лесен дизајн го прави удобно за долго време се носат.
Прилагодливи виткање дише headband за удобност, безбедна, лесен и удобен носи.
Ниска потрошувачка на енергија и поддршка hands-free функција.
пакување листа
1 x Мини 503 Bluetooth Спортски Слушалки

Други карактеристики

комуникација:
Безжичната
Конектори:
Никој
Безжична Тип:
Bluetooth,Ниту Еден
Vocalism Принцип:
Динамичен
Бренд Име:
BBGear
Стил:
Headband
Контрола На Копчето:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Функција:
За Интернет Бар,Обични Слушалки,Мобилен Телефон
Приклучок Тип:
Безжичната
Чувствителност:
113±3dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Линија Должина:
Никој
Отпорот:
32Ω
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
Спортски Слушалки
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Поддршка СТАН:
No
Безжичен:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Компатибилен Со:
Bluetooth уред
Компатибилен картички:
ТФ/micro SD картичка
Радио функција:
FM
Компатибилен датотеки:
MP3, WMA
Компатибилни системи:
Windows98/2000/XP
USB Интерфејс:
High Speed USB 2.0
батеријата:
DC 3.7 V
Континуираното работно време:
за 5 часа
Време на полнење:
за 2-3 часа
Зачестеност одговор:
20Hz-20KHz

Најдобри понуди