• Неодамнешно
  • -26 %
beibehang Обичај големи mural 3D позадина војна војна Интернет кафулиња позадина ѕидни тапети за ѕидови 3 d de papel parede tapety

beibehang Обичај големи mural 3D позадина војна војна Интернет кафулиња позадина ѕидни тапети за ѕидови 3 d de papel

DEN 710.00
DEN 960.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Најдобри понуди