• Неодамнешно
  • -43 %
beibehang papel parede Сопствена позадина Југоисточна Азија Стил Зелена Палма Лист Уметност Mural Позадина Ѕид papel parede

beibehang papel parede Сопствена позадина Југоисточна Азија Стил Зелена Палма Лист Уметност Mural Позадина Ѕид papel

DEN 739.00
DEN 1296.00

Количина на стоки
Тековен

Според ширината на секој панел на тапет,обележете го вертикални линии на ѕидот. 3 S quare метри = 3pcs . ( Во близина на вратите и на прозорец за да се задржи се исуши природно. Сјајна површина. Кога pasting втората панел, да се биде внимателен за да одговара на моделот на wallpaper. Четка на лепило на грбот на секој панел на позадината и марк цел на нив. Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината. Обичај позадини се состои од многу мали парчиња. Ве молиме да се разгледа и, пред купување, ви Благодариме!
Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Ние мора да произведуваат според вашите точни димензии (Ширина и висина). Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе Случаен основен материјал "Блиц сребро платно" и следниве стандардната големина. 1 S quare метри = 1pcs. Проверете ја големината на позадината и одговара на моделот. Залепете го на ѕидот и употреба на нож за да се намали од вишокот дел и користете крпа за да се исчисти лепак overflow.
Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. водоотпорен.

Други карактеристики

Димензии:
1 M2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
16588560
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Најдобри понуди