• Неодамнешно
Напредни Сопствени 3D Фото Позадина Mural Ткаенина Модерна Мистерија Сина Опашот на Маслото за Ходникот Вратата од дневната Соба Оркестарот

Напредни Сопствени 3D Фото Позадина Mural Ткаенина Модерна Мистерија Сина Опашот на Маслото за Ходникот Вратата од дневната

DEN 2256.00

Количина на стоки
Тековен

Сопствени 3 D Фото Позадина Mural Напредни Favric Модерна Мистерија Сина Опашот на Маслото за Ходникот Вратата од дневната Соба Оркестарот
Често поставувани прашања.
1, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е ова позадина?
Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural.
Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници.
2, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Ако корисникот не обезбеди информации на големина, Што можеме да направиме?
Ако не се обезбедени ни вашите детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина.
3. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : јас сакам да се купи еден сет на mural позадината, големината е 1.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам?
Област = 1.8 m x 1.6 m= 2.88m2, Па треба цел 3 метри квадратни.Ние го продаде по метар квадратен, не ролни.
Ве молиме да ни кажете на вашиот ѕид големина(Должина&Ширина). Ние ќе ви помогнеме да се пресмета количини ви треба.

4. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали mural позадина самолепливи?
Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница.
5. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : можете ли Да ми помогне да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика?
Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно

6 . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали Е тоа целата mural ?
Нема.Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот и спаси товар за вас. Се надеваме на вашето разбирање.
Ефект Покажуваат
Купувачи' Прикажи
Повратни информации
Имаме што е опишано на проектот, како и што можам. Ако ние пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам.
Ве молиме ни e-mail пред наплата ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
Меѓународни Купувачи - ве Молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Враќање / поврат : Ако сакате да го размена на објектите што сте ги примиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на добивање на објектот и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Други карактеристики

боја:
Како што е прикажано
Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
WP-073
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
wallpaper:
3 D ѕид mural
обичај фото mural:
обичај ѕид налепници
Употреба:
дневна соба, спална соба, ТВ позадина

Најдобри понуди