• Неодамнешно
  • -18 %
Уметноста Пенкала & Маркери Пилот Мастило Пенкало за Вода Четка Акварел Calligraphy Сликарство Постави Алатка за Цртање & Букви Материјали

Уметноста Пенкала & Маркери Пилот Мастило Пенкало за Вода Четка Акварел Calligraphy Сликарство Постави Алатка за Цртање

DEN 45.00
DEN 55.20

Количина на стоки
Тековен

Уметноста Пенкала & Маркери Пилот Мастило Пенкало за Вода Четка Акварел Calligraphy Сликарство Постави Алатка за Цртање & Букви Материјали
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични + Најлон Коса Боја : Бела Димензии :
S : коса 1.4 cm / дијаметар : 3ММ (крупни)
М : коса 1.6 см / дијаметар : 4 MM (крупни)
L : коса 1.7 cm / дијаметар : 6 MM (крупни) Вкупна Должина : 12cm / 4.72 "(Прибл.) Количина : 1/3 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1/3 Pc x Мастило Пенкало (нема мало пакет)

Други карактеристики

боја:
L, M, S
Тип:
Paintbrush
Губење на материјал:
Најлон
Рачка Материјал:
Пластични
Големина:
diameter
Тип:
Акварел Четка
Растворливи Или Не:
боја
Пакување:
стандардно
Возраст:
>8 години
Број На Модел На:
Вода Четка Акварел Calligraphy Сликарска Четка 47947-L
Бренд Име:
OOTDTY

Најдобри понуди