• Неодамнешно
5pcs влакната Боја четка акварел акрилик сликарска четка врв ред четка Поставите Gouache Сликарски Четки Уметност Резерви

5pcs влакната Боја четка акварел акрилик сликарска четка врв ред четка Поставите Gouache Сликарски Четки Уметност Резерви

DEN 715.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

боја:
8 компјутери пакет
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Тип:
Paintbrush
Големина:
28cm
Рачка Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
6pcs/пакет,
Возраст:
>3 години
Пакување:
8pcs/пакет
Тип:
Масло четка
Растворливи Или Не:
боја
Доведе Цврстина:
B
Губење на материјал:
Weasel Коса
број:
ЕЈ-0093

Најдобри понуди