• Неодамнешно
  • -5 %
Младата Новородено Бебе Спие Кеси Младата Поврзана Капчиња Swaddle Swaddling Маскирани Ќебе Вреќа За Спиење Есен Зима Топла Облека

Младата Новородено Бебе Спие Кеси Младата Поврзана Капчиња Swaddle Swaddling Маскирани Ќебе Вреќа За Спиење Есен Зима

DEN 408.00
DEN 429.60

Количина на стоки
Тековен


Најновите Модата Бебе Вреќа За Спиење Ќебе!!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода
Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Бебе Ќебе
Големина на Табела : 70*39cm Одговара 0 До 24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Previw
Плаќање и Испорака
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
12m
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
види детали
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Sleepsacks

Најдобри понуди