• Неодамнешно
  • -25 %
Нерѓосувачки Челик сладолед Лажичка сладолед замрзнати јогурт колаче тесто месо топки ориз, јадења со зеленчук purees Кујна utens

Нерѓосувачки Челик сладолед Лажичка сладолед замрзнати јогурт колаче тесто месо топки ориз, јадења со зеленчук purees

DEN 128.00
DEN 170.88

Количина на стоки
Тековен

Почитувани Клиенти Кинески Лунарната Нова Година доаѓа ,тоа ќе започне од 10 февруари до февруари 23.На Клиент сервис е достапен и цел се прифатени во текот на одмор,но пратката ќе биде одложен за да бидат подредени според вашата нарачка време по 23.Ние се чувствуваат така се извинуваме за сите непријатности.За време на празник ,таму се најголемите попусти и убави подароци за Нова Година.Ве молиме да ги искористи шанса да одат луд шопинг. Среќна Нова Година!
SAMTEN хардвер и кујнски прибор Co., Ltd.
Производите на компанијата се фабрика директни продажби. Ние го поздравуваме голема цел.

Други карактеристики

Тип:
Сладолед Алатки
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Топки & Купишта
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SAMTENG
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ

Најдобри понуди