• Неодамнешно
Велосипедот Пијалаци Шише за Вода Пијат Чаша Носителот Застане за Xiaomi Mijia M365 Електричен Велосипед EF1 Преносни Mijia Qicycle E Скутер

Велосипедот Пијалаци Шише за Вода Пијат Чаша Носителот Застане за Xiaomi Mijia M365 Електричен Велосипед EF1 Преносни

DEN 575.52

Количина на стоки
Тековен

Велосипедот Пијалаци Шише за Вода Пијат Чаша Носителот Застане за Xiaomi Mijia M365 Електричен Велосипед EF1 Преносни Mijia Qicycle E Скутер Повеќе Делови
Испорака детали 1. Производот ќе биде предаден во рок од 3 дена откако купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. 2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 3. Ние сме одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем. Преземање на сопствени должност е на купувачот одговорност.Ние не прифаќаме никакви спорот за сопствени проблем.Но, ние може да го прогласам за секој пакет на услуги за нашите клиенти во согласност со нивните барања,па кога ќе го поставите било која цел во нашата продавница,ве молиме оставете порака за да ни каже како да се прогласи за вас,инаку ние ќе го направи тоа според нашите искуства.Ако тоа го прави некои должност,треба да се преземат за тоа.Ве молиме обрнете внимание на ова! 4. Ние брод на адресата дадена од страна на Aliexpress и купувачот . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, ПОШТЕНСКИ код и телефонски број е уредна и валидна. 5. Нормално парцела треба да пристигне навремено, но понекогаш дополнителни дена се потребни ако превозникот не е загрозено поради многу парцели. Ве молиме навремено да контактирате со нас за дополнителна помош ако не го добие тоа во рамките на EST време. 6. Нормално нарачки ќе се испраќаат преку Сингапур Пост/Netherland Пост /Кина пост,EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ и др(Изразат треба плаќаат дополнително). 7.Ние не можат да си дозволат DHL Далечински Превозот Надомест ако клиентите да изберете локација за подигнување на превозот,па затоа се надеваме дека можете да проверите дали вашиот место му припаѓа на DHL Оддалечена област на DHL websiteand може да се плати тоа свесно ако изберете локација за подигнување на Превозот За нас & Контактирајте со нас, и Ние, се со цел да се обезбедат мода спорт производ.Уживајте во спортот,сакам себе си. Ние се продаваат за евтини, но најдобро, вашето целосно задоволство загарантирани! ние веруваме дека ќе ви се допадне нив.Со цел да се добие брз одговор и комуникација, ви препорачуваме да контактирате со Порака. За сите други информации, можете исто така да контактирате со нас во Бизнис часови : Од Кина local time : 8 : 00 ЧАСОТ-6 : 00 PM преку Trade Manager

Други карактеристики

Број На Модел На:
Чаша Носителот EF1
Напон:
36V
Бренд Име:
Кул Чекор
is_customized:
Yes
Тип:
скутер носителот

Најдобри понуди