• Неодамнешно
  • -0 %
Се применува за Американската француски велосипед гумени устата Велосипедска пумпа Рака пумпа XIAOMI Електрично Возило Гумени продолжување цевка

Се применува за Американската француски велосипед гумени устата Велосипедска пумпа Рака пумпа XIAOMI Електрично Возило

DEN 223.00
DEN 223.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
D
Тип:
Скутер Гуми
Функција:
aerate
Текстурата на материјалот:
Пластични
Тежина:
127G
контракција должина:
19.5 cm
Затегнувачка Издолжување:
41cm

Најдобри понуди