• Неодамнешно
  • -20 %
2018 Шарени Отворено Унисекс Возрасни Професионално Сферични Анти-магла Двојна Леќа Сноуборд Ски Очила Eyewear Висок Квалитет j3

2018 Шарени Отворено Унисекс Возрасни Професионално Сферични Анти-магла Двојна Леќа Сноуборд Ски Очила Eyewear Висок

DEN 397.00
DEN 496.80

Количина на стоки
Тековен


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^

Други карактеристики

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Скијање
Леќи Во Боја:
Повеќе
Леќи Материјал:
CR-39
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Висина:
10cm
Пол:
Мажи
Оптички Леќи Атрибут:
Никој
рамка боја:
Повеќе
Бренд Име:
Balight
Леќа Ширина:
23cm
Број На Модел На:
YZ0234

Најдобри понуди