• Неодамнешно
  • -38 %
ВЕКТОР Скијачки Ракавици Мажи Жени Екран на Допир Топло Водоотпорен Скијање Ракавици Аикидо моторни санки Отворено Зимски Спортови Снег Ракавици

ВЕКТОР Скијачки Ракавици Мажи Жени Екран на Допир Топло Водоотпорен Скијање Ракавици Аикидо моторни санки Отворено Зимски

DEN 952.00
DEN 1535.52

Количина на стоки
Тековен


Професионални Екран На Допир За Скијање Ракавици Топло Зима Водоотпорен Снег Ракавици Деца Мажи Жени Guantes Аикидо Ракавици
Спецификации :
Големина : L, XL
Боја : Како на фотографии
Материјали : Најлон,Руно,СТП,Памук
Сезона : Зима
Употреба : Ски/Аикидо/Скијање/Мотоцикл
Функција : Екран На Допир,Windproof, Водоотпорен, Дише, Да Ги Задржи Топло
Апликации : Скијање ,Сноуборд,,Мотоцикл,Пешачење ,Отворено спорт
Пакување листа :
Ракавици.*1/ Пар

Други карактеристики

Големина:
L, XL
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ВЕКТОР
Број На Модел На:
ACC30029
Функција:
Екран Осетлив На Допир Топло,Дише,Windproof,Водоотпорен
Примена:
Се Скија,Скијање,Мото,Пешачење ,Отворено Спорт

Најдобри понуди