• Неодамнешно
  • -15 %
Новиот Дизајн Најдобар квалитет на професионални Аикидо Скијање шлем Жени Мажи Големина Прилагодливи уметничко Лизгање шлем CE Флуоресцентно зелена

Новиот Дизајн Најдобар квалитет на професионални Аикидо Скијање шлем Жени Мажи Големина Прилагодливи уметничко Лизгање

DEN 1392.00
DEN 1637.28

Количина на стоки
Тековен


започнете
спецификација :
1.материјал : PC+EPS
2.боја : бела,црна.
3.големина : M(56-58cm);L(58-61cm).
5.Net тежина : околу 470 G
7.брзо ослободување тока+најлон ремени
8.со удобно уво баласт.
9. Влијание тестирање, стабилност тестирање и температура тестирање на повеќето извонредни перформанси, безбедност и повеќе безбеден.


Други карактеристики

Големина:
L, M
Тип:
Шлем
Возраст:
>14 Години
Спорт:
Скијање
Број На Модел На:
DOTOMY
Бренд Име:
DOTOMY
Стил:
Половина покриени
Материјал:
ABS
Сезоната:
Универзална
Применливи Луѓе:
Мажи
Глава Турнеја:
58-60cm

Најдобри понуди