• Неодамнешно
  • -22 %
jingyuqin 5 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Случај Покрие Фоб За Ford Explorer Работ Избега Flex Бик 2011 2012 2013 2014 2015 Smart Автомобил

jingyuqin 5 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Случај Покрие Фоб За Ford Explorer Работ Избега Flex Бик 2011 2012

DEN 363.00
DEN 465.12

Количина на стоки
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : далечински автомобил копче
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : abs+метал
Боја : шоу на слика
Батон : 5 Копчиња
ножот;се
Користење на логото : никој
батерија : нема
електронски;не
Тежина : 35g
Fitment :
За Ford Explorer Работ Избега Flex Бик
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..
Карактеристики :
Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
Клучни случај само. Не електронски internals. Ова е резервни замена случај
Земете внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински.
Важно Известување
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 X Копче Школка Случај
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
За Ford Explorer Работ Избега Flex Бик
Осветленост Дел Број:
За Ford Explorer Работ Избега Flex Бик
Прилагодување:
No
Материјал Тип:
ABS+Метал
R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
За Ford Explorer Работ Избега Flex Бик
Бренд Име:
jingyuqin

Најдобри понуди