• Неодамнешно
  • -30 %
OkeyTech Нови Неисечени 2 Копчето Замена Автомобил Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб За Рено Duster Модус Clio 3 Twingo DACIA Sandero Логан

OkeyTech Нови Неисечени 2 Копчето Замена Автомобил Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб За Рено Duster Модус Clio 3 Twingo

DEN 71.00
DEN 101.28

Количина на стоки
Тековен


Автомобил Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб За "Рено" Duster Модус Clio 3 Twingo DACIA Логан Sandero Неисечени Сечилото 2 Копчиња за Замена на Капакот
Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За Рено Тежина : 30g/еез Копчиња : 2 Копчиња Сечилото : Неисечени Сечилото Материјал : ABS Transponder Чип : Не Бренд Лого/Налепница : Нема(Aliexpress забранета да се продаде со лого!)

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Примена : за "Рено" Duster Модус Clio 3 Twingo DACIA Логан Sandero Информации :
1.Објектот е само клучна школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста. 2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ.
1 x Автомобил Копче Школка


Други карактеристики

Број на Копчиња:
2 Копчиња
R/C Функција:
без
Производителот Дел Број:
клучни школка за Рено
Другиот Дел Број:
клучни школка за Рено
Осветленост Дел Број:
Рено -KS10
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
OkeyTech
Материјал Тип:
пластични + метал
Состојба:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Автомобил Копче Школка За Рено
боја:
Како што е прикажано
Големина:
Original Key Shell Size
Копчиња:
2 Копчиња
сечилото:
Неисечени сечилото
Тип:
Замена Автомобил Копче Школка за Рено Duster Модус Clio 3 Twingo DACIA
Функција:
Далечински Автомобил Копче Школка За Рено Duster Модус Clio 3 Twingo DACIA Loga
Тежина:
30g/pcs
Пакет:
Меур торба
превозот време:
1-3 дена

Најдобри понуди