• Неодамнешно
  • -5 %
KEYYOU 10pcs/лот 2+1 3 Копчиња Виткање Флип Далечинскиот Клуч Школка Покритие За Хонда Одисеја Rigeline Спогодба CRV Граѓански Неисечени Нови

KEYYOU 10pcs/лот 2+1 3 Копчиња Виткање Флип Далечинскиот Клуч Школка Покритие За Хонда Одисеја Rigeline Спогодба CRV

DEN 1454.00
DEN 1530.72

Количина на стоки
Тековен


Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : далечински автомобил копче
Дизајн : мода автомобил стил
Материјал : abs+метал
Боја : шоу на слика
Копче : 3 Копчиња
Сечилото : се
Користење на логото : никој
Батерија : нема
Електронски;не
Тежина : 45g
Fitment :
За Хонда Одисеја Rigeline Спогодба CRV Граѓански
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..
Карактеристики :
Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
Клучни случај само. Не електронски internals. Ова е резервни замена случај
Земете внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински.
Важно Известување
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
10 X Копче Школка Случај

Други карактеристики

Производителот Дел Број:
клучни школка за Одисеја
Осветленост Дел Број:
клучни школка за Хонда
Другиот Дел Број:
клучни школка за Хонда
Прилагодување:
No
Бренд Име:
KEYYOU
R/C Функција:
без
Материјал Тип:
ABS Пластика
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Во Кина
Копчиња:
2+1 Копчиња
Количина:
10pcs

Најдобри понуди