• Неодамнешно
  • -10 %
AUTEWODE Замена transponder Копче Школка одговара за FORD Ka Fiesta Придружба JAGUAR Копче Фоб додатоци 10pcs

AUTEWODE Замена transponder Копче Школка одговара за FORD Ka Fiesta Придружба JAGUAR Копче Фоб додатоци 10pcs

DEN 691.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен

Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата шоу
Логото налепница : НИКОЈ
Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
Клучни случај и неисечени копче сечилото само. Не електронски internals.
Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени.
Нема програмирање е потребно.
Важни Информации :
1.Овој објект не е далечен,тоа е само Замена за повикување школка случај
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Пакет Се Вклучени :
10 X Копче Школка Случај Инструкции : 1. Отворете го вашиот постоечки клуч 2. Отстрани внатрешна модул/чип и трансфер на нови замена 3. Завртка/кликнете на копчето назад заедно 4. Земете го вашиот клуч за locksmith да се намали на празно копчето ако е предвидено со овој производ 5. Тест за да се провери сè што работи добро На копче со нож треба да се намали на вашиот локален дилер или квалификуван locksmith. Повеќето locksmiths сега обезбедуваат такви услуги, и наплаќаат многу помалку од дилерот.
Ве молиме споредете ги внимателно пред ставање ред
Ве молиме да се погледне на Слики и Бидете сигурни дека за ова копче ќе одговара на вашиот копчињата!
Внимание : На Превозот надомест сите без далечински област, ако ја вашата адреса во оддалечена област, ве молиме не се Избере DHL, ве молиме изберете EMS,Epackage и Кина пост воздух mail, па ве молиме внимание на ова. Ви благодариме
Драг пријател,ако имате било какви други идеи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се направи многу подобро ако може да даде било какви совети за нас. Ние, исто така може да снабдувањето со различни автомобил копчиња . Ако сте intereasted во било на производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Искрено се надеваме дека можеме да се воспостави добра и долгорочен однос со вас.

Други карактеристики

Осветленост Дел Број:
123
Производителот Дел Број:
копче
Материјал Тип:
ABS Пластика
Прилагодување:
Yes
Бренд Име:
AUTEWODE
Другиот Дел Број:
123
Земја/Регион на Автомобил Производство:
CN
R/C Функција:
без
боја:
Црна
цена:
разумен
испорака:
1-3 дена по плаќање
Услуга:
НАЈДОБРИ
Од:
Кина
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
користат за:
Клучни Школка за Замена
Не чип:
без далечински
Гаранција:
една година

Најдобри понуди