• Неодамнешно
OkeyTech Автомобил Стил Замена Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб Добар Квалитет 2+1 Копчето за Suzuki Користење на САД Grand Vitara SX4 XL-7

OkeyTech Автомобил Стил Замена Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб Добар Квалитет 2+1 Копчето за Suzuki Користење на

DEN 186.72

Количина на стоки
Тековен


Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За Suzuki Користење на САД Grand Vitara SX4 XL-7 Тежина : 25g/еез Копчиња : 3 Копчиња Сечилото : нема Материјал : ABS+Метал Transponder Чип : Не Бренд Лого/Налепница : Никој

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Примена : за Suzuki Користење на САД Grand Vitara SX4 XL-7 Информации :
1.Објектот е само клучна школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста. 2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ.
1 x Автомобил Копче Школка


Други карактеристики

R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
SU-KS13
Производителот Дел Број:
клучни школка за Suzuki
Другиот Дел Број:
Клучни Школка за Suzuki Користење на САД Grand Vitara SX4 XL-7
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
OkeyTech
Материјал Тип:
пластични + метал
Состојба:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Автомобил Копче Школка За Suzuki
боја:
Како што е прикажано
Големина:
Original Key Shell Size
Копчиња:
3 Копчиња
сечилото:
no
Тип:
Замена Автомобил Копче Школка за Suzuki
Функција:
Далечински Автомобил Копче Школка за Suzuki Користење на САД Grand Vitara SX4 XL-7
Тежина:
25g/pcs
Пакет:
Меур торба
превозот време:
1-3 дена

Најдобри понуди