• Неодамнешно
  • -20 %
Далечинско за Smart Картичка Копче 4 копчето 433.9 mhz PCF7952 за Рено Koleos еден копчето start

Далечинско за Smart Картичка Копче 4 копчето 433.9 mhz PCF7952 за Рено Koleos еден копчето start

DEN 3117.00
DEN 3895.68

Количина на стоки
Тековен


Далечинско за Smart Картичка Копче 4 копчето 433.9 mhz PCF7952 за "Рено" Koleos еден копчето start
Ова е резервни smart key card , еден копчето start syle.
1.Батон : 4 копче
2.Фреквенција : 433.9 Mhz
3.чип : pcf7952
3.Овој дел е компатибилна со следниве возила : "Рено" Koleos

Други карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Fra
Материјал Тип:
електроника
R/C Функција:
Со
Осветленост Дел Број:
PCF7952 за Рено Koleos
Другиот Дел Број:
PCF7952 за Рено Koleos
Прилагодување:
Yes
Бренд Име:
KIGOAUTO
Производителот Дел Број:
PCF7952 за Рено Koleos
Копче:
4 копче
одговараат за:
рено koleos
Фреквенција:
433.9 Mhz
чип:
Pcf7952
Пакет:
ПП торба,внатрешно ,картон
време на испорака:
Во рок од 7 дена
квалитет:
Висок
реден број:
142102

Најдобри понуди