• Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Замена За Toyota, LEXUS Автоматско ПАЛЕЊЕ КАЛЕМИ за ОЕМ НЕ # 90919-02255

2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Замена За Toyota, LEXUS Автоматско ПАЛЕЊЕ КАЛЕМИ за ОЕМ НЕ 90919-02255

DEN 1599.84

Количина на стоки
Тековен


2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Замена За Toyota, LEXUS Автоматско ПАЛЕЊЕ КАЛЕМИ за ОЕМ НЕ # 90919-02255
Ве молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата ДЕЛ БРОЈ & ОЕМ внимателно пред да го купите!
П : која е вашата главна бизнис?
A : Ние можеме да снабдување со разни на Авто калеми за палење, имаме 500 дел нема за избор, ве молиме контактирајте со нас. ние би сакале да ви помогнат да го најде вистинскиот.
П : Како да се обезбеди правилна палење серпентина?
A : Ние се потврди калеми за палење зависи од дел не/ oem не, ве молиме да се осигурате OEM НЕ е исто со нас, ако не се сигурни дека ве молиме контактирајте со нас, ние би сакале да ви помогне.
П : која е вашата гаранција?
A : Производи имаат проблеми со квалитетот во рок од 1 година бидејќи ние испрати, ние би сакале замени со нови една за вас, откако доби оштетена една кои по нашите технички оддел тестирани, ако е нашата калеми за палење на квалитетот проблем, ние може да се плати на товарни провизија и го испрати на нови една за слободни.
П : Методи За Плаќање?
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
П : Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
П : Пратката
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.

Други карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Осветленост Дел Број:
90919-02255
Тип:
Отворете Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Бренд Име:
hifuly
Производителот Дел Број:
90919-02255
Материјал:
метал смола и бакарна жица
Име на производ:
палење серпентина
Гаранција:
12 месеци
квалитет:
100%тестирано
Место на Потекло:
Хунан, Кина (Копно)
сертификација:
TS 16949
Погоден модел:
Toyota, LEXUS
Дел No:
90919-02255

Најдобри понуди