• Неодамнешно
  • -11 %
maizhi 2/3/4 Копчиња Флип Виткање Комплетен Автомобил Копче за Chevrolet Cruze Далечински Автомобил Копче Со 433MHz Со ID46 Чип Стил

maizhi 2/3/4 Копчиња Флип Виткање Комплетен Автомобил Копче за Chevrolet Cruze Далечински Автомобил Копче Со 433MHz Со

DEN 382.00
DEN 429.12

Количина на стоки
Тековен

Не постои (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Други карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
за chevrolet
Производителот Дел Број:
за chevrolet
Материјал Тип:
ABS+Метал
Другиот Дел Број:
за chevrolet
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Најдобри понуди