• Неодамнешно
  • -25 %
3 Копче за Замена на Далечинскиот Клуч за Автомобил Покритие Фоб Школка Случај со Гумена Подлога За Toyota RAV4 е корола Camry Prado TOY47 Неисечени Сечилото

3 Копче за Замена на Далечинскиот Клуч за Автомобил Покритие Фоб Школка Случај со Гумена Подлога За Toyota RAV4 е корола

DEN 144.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен

3 Копче за Замена на Далечинскиот Клуч за Автомобил Покритие Фоб Школка Случај со Гумена Подлога За Toyota RAV4 е корола Camry Prado TOY47 Неисечени Сечилото Опис 1.Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен. 2.Капакот е изработен од ABS материјал, површината со висока цврстина, добра хемиска отпорност, топлина и на корозија и на влијанието на сила. 3.Не постои никаква флеш брус на капакот, површината е многу рамен и убав. 4.Клучот сечилото е направен од бакар и обработени од страна на вакуум топлина. Станува се повеќе еластични и лесно да го исечете. 5.Ние произведуваме со висока прецизност фреза и големината е многу прецизна. 6.Не рециклирање на материјалот. 7.Сечилото нема да рѓа и нула страна, севкупниот изглед благородна . Важна Напомена : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Нашата Предност 1.Добра количина.
2.Испраќање во рок од 24 часа.
3.На адекватни.
4.Добра услуга.
5.Трговија на големо и retai.
Детали Слика

Други карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Прилагодување:
Yes
Материјал Тип:
Висок квалитет
Осветленост Дел Број:
Неисечени Сечилото Автомобил Покритие Случај
Производителот Дел Број:
за TOY47 Сечилото
R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
клучни школка за Тојота
Бренд Име:
OkeyTech
боја:
Црна
Копче:
3 Копче
Карактеристики:
Замена На Копчето Фоб
ОДГОВАРА ЗА:
за Тојота копче
копчето авто:
Автомобил Покритие Фоб Школка Случај
Погоден за:
за тојота копче школка случај
Автомобил Стил:
автомобил стил додатоци
логото:
Не ПАРТИ-KS17A+KS01
Име:
За Toyota RAV4 Копче
Неисечени сечилото:
TOY47 Сечилото

Најдобри понуди