• Неодамнешно
  • -30 %
OkeyTech за Рено Smart Картичка Далечински Автомобил Копче Школка Случај за Рено Лагуна 3 Копчето Автомобил Стил Празно Замена за Повикување Маска

OkeyTech за Рено Smart Картичка Далечински Автомобил Копче Школка Случај за Рено Лагуна 3 Копчето Автомобил Стил Празно

DEN 118.00
DEN 168.48

Количина на стоки
Тековен


Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За Рено Лагуна Тежина : 15g/еез Копчиња : 3 Копчиња Сечилото : Нема Сечилото Материјал : ABS Transponder Чип : Не Големина : Прибл. 82*52mm Бренд Лого/Налепница : Нема(Aliexpress забранета да се продаде со лого!)
Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Примена : за Рено Лагуна Информации :
1.Објектот е само клучна школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста. 2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ.
1 x Автомобил Копче Школка

Други карактеристики

Број на Копчиња:
3 Копчиња
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
RN-KS43
Производителот Дел Број:
Клучни Школка за Рено Лагуна
Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
Клучни Школка за Рено Лагуна
R/C Функција:
без
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
OkeyTech
Состојба:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Автомобил Копче Школка За Рено Лагуна
боја:
Како што е прикажано
Големина:
Original Key Shell Size
Копчиња:
3 Копчиња
сечилото:
не сечилото
Тип:
Замена Автомобил Копче Школка за Рено Лагуна
Функција:
Далечински Автомобил Копче Школка За Рено Лагуна
Тежина:
15g/pcs
Пакет:
Меур торба
превозот време:
1-3 дена

Најдобри понуди